0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Fnixtar Мода Отвори Ткаенината Нараквици & Алки Жените 2017 Накит Златна Боја Хривнија Накит за Жените Партија Фустан Додатоци

Fnixtar Мода Отвори Ткаенината Нараквици & Алки Жените 2017 Накит Златна Боја Хривнија Накит за Жените Партија Фустан Додатоци

DEN 379.20
Това е достапна

Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Дијаметар : околу 60-70mm Тежина : околу 26.60 g Метал тип : Бакар Материјал : Злато Позлатен Забелешка : боја може да биде малку поинаков од реалниот поради светлина.
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ

Превозот Начин
Превозот Време
Следење На Веб-Страница
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
20-60 дена
Нема следење на информации
Кина Пост Воздух Mail
15-60 дена
www.17track.net/en/
e Packet
7-20 дена
www.17track.net/en/
EMS
5-20 дена
www.17track.net/en/
DHL
5-10 дена
www.dhl.com
Fedex
4-9days
www.fedex.com
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Број На Модел На:
Алки & Нараквици
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
fnixtar
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Име на производ:
манжетната хривнија закачам
Метали Тип:
Бакар
MOQ:
1 buc
Тежина:
26.60g
Материјал:
Кристално
позлата:
Злато Позлатен
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина,Забава,Подароци,Годишнина,Ангажирање,Свадба
Пакување :
OPP кеси внатре & Поли меур
превозот:
Бесплатни AE_standard Превозот или да Плаќаат DHL

Додатоци на производот