0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-24 %
Шик Шупливи Куче Миленичиња Шепи Ноктот Алки Си Замина Мемориска Хривнија Жени Мажи Шарм Накит Куче Љубител На Животните Спасување Подарок Wristband

Шик Шупливи Куче Миленичиња Шепи Ноктот Алки Си Замина Мемориска Хривнија Жени Мажи Шарм Накит Куче Љубител На Животните Спасување Подарок Wristband

DEN 62.00
DEN 82.08
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Закачам Хривнија Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

Основните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B1946
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Bespmosp
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Жените,Семејството,Пријатели,
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Додатоци на производот