0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
YULUCH Трендовски Круг Природно Дрво Едноставен Накит Дрвени Хривнија Накит Мазна Браун Дрво Најдобри Дами дама Жени

YULUCH Трендовски Круг Природно Дрво Едноставен Накит Дрвени Хривнија Накит Мазна Браун Дрво Најдобри Дами дама Жени

DEN 60.00
DEN 91.20
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Дијаметар:
54-56mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
YULUCHBG020
Бренд Име:
YULUCH
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Светло Кафеава
Стил:
едноставна
Поголема Алка Големина -I. D:
48mm
Поголема Алка Големина -O. D:
68mm

Додатоци на производот