0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Боксер Љубов Не ' Рѓосувачки Челик Закачам Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Рака Печат Ткаенината Мантрата Нараквици За Жени

Боксер Љубов Не ' Рѓосувачки Челик Закачам Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Рака Печат Ткаенината Мантрата Нараквици За Жени

DEN 150.00
DEN 157.44
Това е достапна

Количина на стоки

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !
Боксер Љубов Не ' Рѓосувачки Челик Закачам Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Рака Печат Ткаенината Мантрата Нараквици За Жени
ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ :

Основните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Роуз Златна Боја
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SSB1106
Бренд Име:
Melone Накит
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Повик За Потсетникот
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Пресечените алки
Алки тип:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Алки Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
Шарм Алки
Дебелина:
2mm
Висина:
4mm
Дијаметар:
65mm
внатрешниот кол:
63MM

Додатоци на производот