0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
4pcs/многу новороденче чаршаф фланелен боксери постелнина 76x76cm сет за новороденче супер меки креветчето евтини момче девојка памук ќебе

4pcs/многу новороденче чаршаф фланелен боксери постелнина 76x76cm сет за новороденче супер меки креветчето евтини момче девојка памук ќебе

DEN 668.00
DEN 710.40
Това е достапна

Количина на стоки

4pcs/многу бебе чаршаф дете е постелнината 100% памук, поставен за новороденче супер меки шарени креветчето евтини лен ќебе 76x76cm cot момче девојка Идеален за swaddling и се користи како burp облека од 4 различни модели во еден сет големина : (76cm*76cm) 100 p e rcent бранеа памук фланелен за бебето удобност Идеален за swaddling и се користи како burp облека Заоблени, заврши рабовите за да се спречи протриване 4 ќебиња вклучени во еден сет Машина за миење топло, собори сува ниска

Основните својства

Тип На Објект:
Примање Ќебиња
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци
Бренд Име:
Деца Приказни
Стил:
Новина
Број На Модел На:
76*76cm
Материјал Состав:
100% Памук
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Стилови:
бебе сет постелнина
Стил:
Bedsheet
Големина:
76x76cm
одделение:
квалитет
Пол:
Унисекс
Производство:
Bedsheet

Додатоци на производот