0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Затегнувачки тркала седиште во собата За Јамаха YBR 125cc Мотоцикл JYM N110312 Kawasai Хонда Suzuki Кинески Tianjian АТВ Мопед Резервен Дел

Затегнувачки тркала седиште во собата За Јамаха YBR 125cc Мотоцикл JYM N110312 Kawasai Хонда Suzuki Кинески Tianjian АТВ Мопед Резервен Дел

DEN 1132.32
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : Затегнувачки Тркала седиште
Превозот Пакување : 1pcs
Спецификација : како фотографија покажа
Испорака Тежина : 400g
Примена : Јамаха YBR125 CC Мотоцикл, Хонда и Повеќето Кинески скутери и мотоцикли.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.


Основните својства

Објектот Дијаметар:
5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
ybr
Објектот Должина:
20inch
Бренд Име:
MJMOTOR
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Висина:
10inch
Тип На Објект:
Прирабници
Материјал Тип:
Метал

Додатоци на производот