0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Топла Преносни Гуми Воздушен Притисок Тест Мерач Пенкало Возило Автомобил, Мотоцикл Пневматик Тест Метар Пенкало Сребрена 5-50 PSI Дијагностичка Алатка

Топла Преносни Гуми Воздушен Притисок Тест Мерач Пенкало Возило Автомобил, Мотоцикл Пневматик Тест Метар Пенкало Сребрена 5-50 PSI Дијагностичка Алатка

DEN 37.92
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Лесен за употреба и складирање со лесен и пренослив пенкало облик дизајн
Притисок во гас млазницата која може да се измери на гуми притисок.
Обезбедува брз, едноставен метод да се провери гуми притисок.
Мерен опсег : 5-50 PSI , 0.5-3.5 КГ, 50-350 KPA
Екранот спектар на притисок : 300 PSI
Спецификации
Предмет Тип : Гуми Воздух Presure Guage Пен
Материјал : Алуминиум легура+ABS
Тежина : околу.9g
Должина : Околу.8.5 cm
Боја : Случајни Боја Количина : 1pc
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува : 1pc x Гуми Воздух Presure Guage Пен

Основните својства

Бренд Име:
Inpelanyu
Dial Дијаметар:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерен Опсег:
49 PSI & Под
Број На Модел На:
Q2195-01
боја:
случаен
Тест Опсег:
10-50psi/10-50lbs
Должина:
8.5cm
Тип:
гуми воздушен притисок мерач
Материјал:
ABS+Метал
Количина:
1pc

Додатоци на производот