0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот VDO Притисок на Маслото Испраќачот, Испраќање на Единица за, 0-80psi Опсег,10-180 ohms Излез,NPT1/8

Бесплатен Превозот VDO Притисок на Маслото Испраќачот, Испраќање на Единица за, 0-80psi Опсег,10-180 ohms Излез,NPT1/8

DEN 552.00
Това е достапна

Количина на стоки

Детали За Производот : Притисок На Маслото За Испраќачот. Текст : 0-80 psi. Излез : 10-180 ohms отпор. Изолирани до земјата. На точноста : во рок од 5% целосна скала. Тема : 1/8"-27 NPT. Инсталации конектори : 8-32 студ, ветер кабелот на завртка,а потоа завртка тоа нагоре низ орев. Симболи : G за сигнал, треба да се користи широк врска, "WK" за земјата, треба да се користи тесна врска. Ние, исто така, ги имаат следниве тип : 0-100psi,240-33 ohms излез;1/8"-27 NPT; 0-100psi,240-33 ohms излез;1/8"-27 NPT;ниска 11psi аларм/предупредување исклучете; 0-150psi,10-180 ohms излез;1/8"-27 NPT;ниска 11psi аларм/предупредување исклучете; ве Молиме да ја видите преку нашата продавница.
1,Ќе се околу 10-15 работни дена преку e-Пакет кој само може да се достави до некои земји,како што е руската Федерација и сад итн,ќе ги преземе околу 25-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail со следење на бројот на светот,но понекогаш на задоцнување ќе се случија на сметка на викендите,лошите временски услови,одмор итн,па ве молиме да бидете трпеливи. 2,Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе го напушти кога ќе ги купите. 3,Можете да изберете DHL,UPS-от,Fed Ex,ТНТ или ЕМС ако треба и во брзање,но не ни остави PO box address ако изберете оние брза испорака. 4,Ние секогаш помал надолу декларираната вредност за да се избегне царинската должност од нашите клиенти. 5,Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време,исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница.
1,Ако наредби не стигнало на време,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе ги провери и да ги следи тоа. 2,Ако не сте задоволни со нашата објекти,целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба,стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа,ако сакате замена или рефундирање на,ве молиме контактирајте со нас прв и немојте да се отвори спорот директно. 1,Ние се потпираат на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее,затоа,повратни информации е многу важно за нас,ние stirve за 100% задоволство,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и даде на сите нас 5 започнува ако задоволни со нашите предмети,вашето задоволство е нашата мотивација за да се движи понатаму. 2,ве Молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви прашања или проблеми,ние ги разберат грижите и frestrations може да има,но ние ќе се потрудиме да го реши брзо и на најдобар начин.

Основните својства

Број На Модел На:
0-80psi
Макс Мерен Опсег:
59 Бар & Под
Бренд Име:
BENXU
Услуга:
ОЕМ или ODM
Гаранција:
1 година гаранција за квалитет
Серија Цел:
Контакт со Нас за Најдобра Цена
Тип:
VDO тип
На текст:
0-80psi
Излез:
10-180 ohms отпор. Изолирани до земјата.
Точноста:
во рок од 5% целосна скала
Тема:
1/8-27 NPT
Студ:
M4
Инсталации конектори:
8-32 студ

Додатоци на производот