0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
Скапоцен Камен Swan Приврзоци Ѓердан Природни Tanzanite Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Парична Казна Ѓердани За Жените Партија Додатоци

Скапоцен Камен Swan Приврзоци Ѓердан Природни Tanzanite Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Парична Казна Ѓердани За Жените Партија Додатоци

DEN 1112.00
DEN 2022.24
Това е достапна

Количина на стоки

Бренд Име : l&zuan
Предмет Тип : Приврзоци Приврзоци Тип : Слајд Број на Модел : JYP17050301 Pendant Големина : 19.3 мм*12mm парична Казна или Мода : парична Казна Метали Тип : 925 Sterling Silver Должина : 45см wheight : 1.13 g КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Tanzanite Тежина : Боја : Tanzan сина Количина : 1 Облик : Овална Камења Големина : КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Кубни Циркони Тежина : Боја : Бела Количина : 13 Облик : Тркалезна ДРУГИ ИНФОРМАЦИИ Пол : Жените Стил : Романтични/Трендовски Accasion : Забава/Работа/Свадба Место на Потекло : Кина

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Pendant Големина:
19.3 мм*12mm
Главниот Камен:
Tanzanite
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
ѓердан
Стил:
Тренди
Бренд Име:
l&zuan
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
JYP17050301
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Приврзоци Ѓердан:
фунта сребрен накит
Скапоцен камен:
Tanzanite
ѓердани за жени:
партија додатоци
Парична Казна Накит:
ѓердан

Додатоци на производот