0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-26 %
Парфем Арома Pendant Ѓердан Со Пена 25mm Стакло Шарм Индискиот Шефови Черепот Шема За Човекот Жените & Девојка DZ1756

Парфем Арома Pendant Ѓердан Со Пена 25mm Стакло Шарм Индискиот Шефови Черепот Шема За Човекот Жените & Девојка DZ1756

DEN 102.00
DEN 138.24
Това е достапна

Количина на стоки


Парфем Арома Pendant Ѓердан Со Пена 25mm Стакло Шарм Индискиот Шефови Черепот Шема Линк Синџир 62cm Должина Мулти Шема За Човекот Жените & Девојка
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DZ1756
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Индискиот Черепот
Објектот:
Парфем Арома Pendant Ѓердан
боја:
како Слика
Кол:
25mm
Тип:
ѓердан
Тежина:
15
MOQ:
1pcs
празник:
сите
Материјал:
Сојузник & Стакло
Синџир должина:
62cm

Додатоци на производот