0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Druzy Нерегуларни Случаен Природни Amethysts Кварц Geode Намали Ѓердан Кристал Piont Камен Pendant Природни Drusy Камен Исцелување 1pcs

Druzy Нерегуларни Случаен Природни Amethysts Кварц Geode Намали Ѓердан Кристал Piont Камен Pendant Природни Drusy Камен Исцелување 1pcs

DEN 168.96
Това е достапна

Количина на стоки


Druzy Нерегуларни Случаен Природни Аметист Кварц Geode Намали Ѓердан Кристал Piont Камен Pendant Природни Drusy Камен Исцелување 1pcs Состојба : Brand New Боја : Како на сликата Материјал : Аметист druzy Синџир Должина : околу 45 см Функција : природни аметист ѓердан Пакет се Вклучени : 1 X Аметист pendant со синџир Совршен Подарок за вашите Девојки ,си !! Amethys pendant камен Ѓердан Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Големина Истакна : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен ЗАБЕЛЕШКА : производ на сликата можеби поголеми од реалните една, ве Молиме проверете ја големината пред Цел!!

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Број На Модел На:
JWPC000407
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
druzy
Обликотшема:
Нередовните
Функција:
Никој
Камен Материјал:
природни аметист ѓердан
Објектот:
природен камен pendant ѓердан
синџир боја:
злато & сребрена
камен боја:
Аметист
Должина:
45cm
Големина:
Irregular random
wight:
(приближно) 15g
Материјал:
Природен Камен Титаниум Druzy Кристали Pendant
Декорација:
Свадба Подарок Дома Декорација Подарок druzy ѓердан
Повод:
Костим партија,годишнина,ангажирање,Свадба drusy ѓердан

Додатоци на производот