0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
FNJ 925 Сребрен Lapis Lazuli Pendant за Накит Одлуки Сина Камен Цвет Оригинални Чиста S925 Фунта Сребрени Приврзоци Жени

FNJ 925 Сребрен Lapis Lazuli Pendant за Накит Одлуки Сина Камен Цвет Оригинални Чиста S925 Фунта Сребрени Приврзоци Жени

DEN 882.00
DEN 1176.48
Това е достапна

Количина на стоки


FNJ 925 Сребрен Lapis Lazuli Pendant за Накит Одлуки Сина Камен Цвет 100% Оригинални Чиста S925 Фунта Сребрени Приврзоци Жени
Она што е во пратката : 1 пар на pendant +1piece на пошта+1 парчиња чисто платно
Забелешка : цената не вклучува сертификат, ако треба сертификат, треба да се плати за $5

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Главниот Камен:
Lapis
Pendant Големина:
за 31mm*20mm*9mm
Бренд Име:
FNJ
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
925 sterling silver pendant
Сертификат Број:
SZ
забелешка 1:
на prieces не е вклучен сертификат
забелешка 2:
ако ви треба сертификат,треба да се плати $5
името на pendant:
lapis lazuli pendant
тежина на pendant:
За 3.8 г
pendant 1:
925 sterling silver pendant
Pendant 2:
сребро pendant
pendant 3:
камен откажам
pendant 4:
Ѓердани Приврзоци
pendant 5:
925 sterling silver pendant
pendant 6:
гроздобер pendant

Додатоци на производот