0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
Трговија На Големо Жолта Тигар Око Природен Камен Pendant Предомислил Желка Pendant Ѓердан Енергија Камен Џемпер Синџир Ѓердан Накит

Трговија На Големо Жолта Тигар Око Природен Камен Pendant Предомислил Желка Pendant Ѓердан Енергија Камен Џемпер Синџир Ѓердан Накит

DEN 555.00
DEN 603.84
Това е достапна

Количина на стоки

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Опис на Производот : 【Име на Производ】 Природни жолта Тигар око камен желка (Pendant) Ѓердан 【Спецификација】Pendant големина : за 34x24mm; [Ефект] Тигар очите можат да бидат Среќни, зли духови, безбедно и среќно. Божица на Милост може да се заштити мирот. *****Реална Слика*****

Основните својства

Метална боја:
Јаже, верига, Мушка синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
GDSJ0214
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
JoursNeige
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
енергија
Материјал:
природни Тигар око камен
Pendant:
желка pendant
боја:
Жолта Тигар Око камен
Pendant Големина:
околу 34*24mm

Додатоци на производот