0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
НОВИ 30set/многу 16*4mm Круг Стакло Шишенцето Меур & Капа и Уво кука Сребро Позлатен Поставите DIY Шишенцето Pendant Накит(без пополнување)

НОВИ 30set/многу 16*4mm Круг Стакло Шишенцето Меур & Капа и Уво кука Сребро Позлатен Поставите DIY Шишенцето Pendant Накит(без пополнување)

DEN 762.00
DEN 762.24
Това е достапна

Количина на стоки


Внимание :
1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста
2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.
3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
големина Кол на тесно грло Кол на топката тело се вклопуваат со празно seting 16*4mm
4mm 16mm 4mm 18*5mm 5mm 18mm 5mm 20*5mm 5mm 20mm 5mm 20*12mm 12mm 20mm 12mm 25*15mm 15mm 25мм 15mm 30*20mm 20mm 30мм 20mm 38*25мм 25мм heigh 38mm 25мм 50*18mm 18mm heigh 50mm 18mm

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HAEQIS
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Нови

Додатоци на производот