0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Ретро Miao сребро пломба парче прстени стариот Miaoxiu, рачно изработени народни стил круг сребрен прстен

Ретро Miao сребро пломба парче прстени стариот Miaoxiu, рачно изработени народни стил круг сребрен прстен

DEN 6885.00
DEN 7247.52
Това е достапна

Количина на стоки


[материјал] : Miao сребрена рака да се создаде малцинство националност рачно изработени везови
[спецификација] :
[пакување] : внатрешна кеса транспарентен ПП торба независни пакување аутсорсинг картон
[процес] : рачно изработени од чисто
[вовед] Miao Miao сребро сребро сребро, сребро позлатен бакарни производи. Односот на легура е разумно, хемиски сопственост е стабилна, така што ќе не ' рѓа. Miao сребро ретро технологија е наменета да се направи стариот, над црна работа е јагленовата прав не-токсични оштетувања. Оваа љубов може да се мијат надвор со паста за заби или детергент може да се мијат, бидејќи тоа не може да се користи да се мијат не сребро сребро за перење. Исто така, може да се користи за да се избрише со крпа пред да можете да!
[Miao стариот везени вовед] вез на Miao националноста е се однесува на наследството на Miao народни везови вештини, Miao везови има единствен национален стил и вештина. Многу акупунктура, рамни вез, плетенка вез, везови, ликвидација на везови, палачинка вез, applique, транспорт на цвеќиња, десетина, куп на цвеќиња и дузина или така, Miao покаже Miao жени висока прецизност на процесот на ниво. Но, во последно време, има и убави жени кои се праша, зошто е стар? Зошто работите се валкани, па дури и недостатоци. Тој рече мојот. Стариот везови се однесува на стариот рака везови, постојат некои години. Стариот е неизбежна, постојат помалку добро сочувани, изгледа релативно нова боја. Валкани и недостатоци се траги на години на врнежи, неизбежна.

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро,Бакар
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Функција:
Период Tracker
Број На Модел На:
AAAA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Класичен

Додатоци на производот