0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
2017 Топла Продажба на Природен Камен Crinoid Фосилни Ѓердан Накит Chrysanthemum Камен Исцелување Реики Pendant За Мажи Жени HS348

2017 Топла Продажба на Природен Камен Crinoid Фосилни Ѓердан Накит Chrysanthemum Камен Исцелување Реики Pendant За Мажи Жени HS348

DEN 406.00
DEN 426.72
Това е достапна

Количина на стоки


2017 Класичен Топла Природно Лекување Crinoid Фосилни Gem Камен Pendant Ѓердан За Жените И Мажите Chrysanthemum Камен Накит HS348
Листата На Специјално
S / N
HS348
Големина
36 X25 X9 mm ( 1 инч = 25.4 mm )
Тежина
14 g (1g = 5 Карат)
Материјал
Природни Корални Фосилни Скапоцен Камен Pendant (Автентични)
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата.
Количина
1 BUC
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас .
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www.intmail.183.com
e Packet
(Бесплатен Превозот )
За 7-25 дена
www.ups.com
EMS
За 5-10 дена
www.ems.com
DHL
За 5-10 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 5-10 дена
www.ups.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница. Ние се обезбеди сите видови на Природата Накит . Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен . Имаме доволно снабдување. Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите. Ние богатство секоја цел, се надевам за долгорочна соработка со вас. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи. Ви благодариме за вашиот бизнис.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони. Ние сакаме нашите клиенти навистина задоволни што за возврат
нè прави среќни. ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Тоа ќе биде многу ценет.

Основните својства

Бренд Име:
SorcerKeeper
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Корални
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
HS348
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Тема:
Хоби & Занаети
Главниот Камен:
корални фосилните
боја:
Жолта
За публиката:
Мажи
Големина:
Big
слободни:
кожа ѓердан
Класификација:
ѓердан pendant
Земја на Производство:
Кина
третман:
Природни

Додатоци на производот