0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Пад на превозот Природни Мјанмар Jades Pendant Круг Мир Тока Pendant Ѓердан Подарок за Жените мода Накит Jades

Пад на превозот Природни Мјанмар Jades Pendant Круг Мир Тока Pendant Ѓердан Подарок за Жените мода Накит Jades

DEN 537.00
DEN 671.52
Това е достапна

Количина на стоки

Welcom на Мојата Продавница
Име : Пад на превозот Природни Мјанмар Jades Pendant Круг Мир Тока Pendant Ѓердан Подарок за Жените мода Jades Накит.
Услови : 100% Нови и на Слободни Јаже
Материјал : Природни Мјанмар Jades
Големина на(Приближно) : Дијаметар околу 26mm-28mm ,30мм-33mm ( 1mm=0.039 Инчен).
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере. 2.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање. 5. Ќе Случаен Испорака. Плаќање :
1.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
2.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Превозот :
1.Ние Брод на Светот
2.Предмети се Испраќаат Од Кина Користење на Воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на Земји во Рок од 10 до 20 работни Дена.
2. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа.
Враќање:
1.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2. Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците
3.Поради фотографија технологија некои слики може да биде малку различен од чевли во Боја, ве молиме да ги преземе jade дека сте примиле како стандард
Повратни информации :
1.Ние зависи од вашето задоволство да успее, па повратни информации е од исклучително значење
за нас, ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ви благодарам многу!
2.Ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор
на Aliexpress, ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор.

Основните својства

Метална боја:
без сертификат, додадете сертификат
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
FCDZ-041
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Круг

Додатоци на производот