0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
2018 нова жешка мода жените накит Девојка Роденден црна tassel убава двојка Ѓердан Подарок Подарок Бесплатен Превозот

2018 нова жешка мода жените накит Девојка Роденден црна tassel убава двојка Ѓердан Подарок Подарок Бесплатен Превозот

DEN 187.00
DEN 233.76
Това е достапна

Количина на стоки


Тоа е нашата заложба дека ќе добиете точната ставка во состојба која што е наведено во аукција. Ако има проблем со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Вашето задоволство е важно за нас. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 1 работен дена . Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XSJN-126783
Материјал:
Акрилик
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
ENZE
Компатибилност:
Други
Метали Тип:
Други
Функција:
Други
Обликотшема:
Други
is_customized:
Yes

Додатоци на производот