0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
2018 Moonstone pedra da lua Куршум Кварц Приврзоци Исцелување Точка Ѓердани Природен Камен Кристал Камен Жените Накит

2018 Moonstone pedra da lua Куршум Кварц Приврзоци Исцелување Точка Ѓердани Природен Камен Кристал Камен Жените Накит

DEN 57.00
DEN 81.60
Това е достапна

Количина на стоки


NO : 161007115421
Тежина : грам
Големина : 8.00 X35.00 X8.00 mm
Накит Нега
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно Складирање
Превозот
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12 дена;
2. Превозот време : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално ќе пристигне во 20-3 6 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 39-60 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 5 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го доби објект од по 50 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ние ќе многу ги цениме вашите Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации .
Вашата поддршка коментар е многу важна за нас.
Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Основните својства

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
161007115421
Материјал:
Камен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Кристал Столб
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
красат
161007115421:
443053
природен камен pendant:
pingente
colar feminino:
colgantes став hacer collares

Додатоци на производот