0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
3pcs Бесплатен превозот Нишалото Ѓердани Природни Кристал Pendant Камен Pendant Кожа Синџири Ѓердан Жените Мода Накит

3pcs Бесплатен превозот Нишалото Ѓердани Природни Кристал Pendant Камен Pendant Кожа Синџири Ѓердан Жените Мода Накит

DEN 124.00
DEN 138.24
Това е достапна

Количина на стоки

Опис Состојба : Нова .
Камен Големина : 21mm*8мм*8мм
Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Природен Камен
Тежина : 1 PCS/10g
MOQ : 1 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,
у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Превозот Ние брод предмети на светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Flytexpress, e Packet, Кина Пост или Хонг Конг Пост. Плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Враќање & Размена Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе рефундирање на вас кога ќе примите врати ставки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот 。 Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Z2
Материјал:
Камен
Бренд Име:
WL ВАНГ&ЛУО
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Спиење Tracker,Расположение Tracker
is_customized:
No
Пол:
Унисекс

Додатоци на производот