0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Uwin Мода Хип Накит Круг Приврзоци 100 Бодови,Исус,Индијански Поглавар,Ангел,Freemason 5 стилови Злато Боја на Песок Експлозијата на Ѓердан

Uwin Мода Хип Накит Круг Приврзоци 100 Бодови,Исус,Индијански Поглавар,Ангел,Freemason 5 стилови Злато Боја на Песок Експлозијата на Ѓердан

DEN 268.00
DEN 335.52
Това е достапна

Количина на стоки


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
Uwin Мода Хип Накит Круг Приврзоци 100 Бодови,Исус,Индијански Поглавар,Ангел,Freemason 5 стилови Злато Боја на Песок Експлозијата на Ѓердан
Стил : Песок Експлозијата Pendant Necklce
Боја : Злато,сребро.
Големина : 4.5 cm*3.5 см+3мм*60см кубанската синџир
Тежина : 20g
Материјал : алуминиумски
Исус :
100 Резултат :
Индискиот Главен :
Ангел :
Freemason :
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UWIN
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
100 Бодови,Исус,Индијански Поглавар,Ангел,Freemason
Парична казна или Моден:
Хип Хоп Мода Ѓердан
Тип На Објект:
Популарниот Хип Хоп Ѓердани
Pendant Големина:
4.5*3.5 см
Ѓердан Тип:
Хип Хоп Ѓердан, мажите ѓердан
Трговија на големо:
на располагање
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Објектот:
100 Бодови,Исус,Индијански Поглавар,Ангел,Freemason
Стил:
кубанската синџир ѓердан
Тежина:
20g gold plating hip hop jewelry
Материјал:
Цинк Легура

Додатоци на производот