0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ROYALBEIER Нови Пристигнување Locket Мирис Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser Pendant Ѓердан DIY Накит За Жените трговија на Големо

ROYALBEIER Нови Пристигнување Locket Мирис Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser Pendant Ѓердан DIY Накит За Жените трговија на Големо

DEN 224.64
Това е достапна

Количина на стоки


ROYALBEIER Нови Пристигнување Locket Мирис Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser Pendant Ѓердан DIY Накит За Жените трговија на Големо
Попуст : Додадете нашата продавница во вашата листа,добие екстра фанови попуст !!! Ни даде 5 ѕвезди повратни информации ,да добијат попуст следна цел !!!
Персонализација : Ние сме Копчето Накит Фабрика. Контактирајте со нас онлајн, ние ќе се обидеме потрудиме да ги прилагодите за вас !!!

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Компатибилност:
pendant ѓердан
Функција:
Pendant
Материјал:
метал+стакло
Објектот:
Парфем Арома Pendant Ѓердан
боја:
како Слика
Кол:
25mm
Тип:
ѓердан
Тежина:
15
MOQ:
1pcs
празник:
сите
Материјал:
Сојузник & Стакло
Синџир должина:
62cm
Обликотшема:
Круг

Додатоци на производот