0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Wan jie ши pin 2018 Нов Црн Пантер Т'Challa женски guard ѓердан жена ѓердан

Wan jie ши pin 2018 Нов Црн Пантер Т'Challa женски guard ѓердан жена ѓердан

DEN 326.40
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал; кокос школка. Природен камен. Легура. школка。CCB
јаже материјал; на челичното јаже.
Ѓердан Должина;45см
јаже материјал; челичното јаже.
Големината на секој вид на мониста е различен.
На долга лента е направен од природни школка. Секој големината, должината, обликот, ширина. Големината е различен.
Купи ѓердани да даде Уво Studs
Сликите се во физичка слики. pendant не може да биде ист како во филм
Бидејќи тоа е чисто природен материјал. Постои една мала дупка во индивидуалните лежишта, кој е нормален феномен.
На долга лента е направен од природни школка. Секој големината, должината, ширината. Големината е различен.

Основните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Број На Модел На:
xl
is_customized:
Yes
Материјал:
Школка
Бренд Име:
WANJIESHIPIN
Стил:
Класичен

Додатоци на производот