0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Висок Квалитет на Компатибилен Проектор Светилка SP-ЛАМБА-093 за INFOCUS IN112x,IN114x,IN116x,IN118HDxc,IN119HDx

Висок Квалитет на Компатибилен Проектор Светилка SP-ЛАМБА-093 за INFOCUS IN112x,IN114x,IN116x,IN118HDxc,IN119HDx

DEN 2399.52
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд Име : Цвет светилки
Број на модел : СП-ЛАМБА-093
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Wattage : 190 W
Тип : Гол Светилка со домување
Просечен Живот (часот) : 2000
Место на Потекло : Шенжен , Кина (Копно)
Испорака Детална : во рок од 1-2days по добиени плаќање
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Се користи во проектори : за IN112 X IN114 X IN116 X IN118 HDxc
Превозот :
1.MOQ : 1piece/парчиња
2.Време на испорака : рок од 1-2days по примена на плаќање
3.Превозот : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.ЕМС.Кина Пост.Epacket итн.
4.Пакет : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број. Ако може да се најде потребни модели во нашата продавница,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви понуди подетални информации.
Предности
1) висок квалитет; 2) долг работен век; 3) совршен светлината; 4) добра услуга; 5) конкурентна цена.
Пакет-
Двојно картон исполнет со мека пена, како што е подолу слики покажуваат :
Испорака-
Можете да изберете превозот метод со себе. Најчестите превозот метод и својата превозот времето е покажаа во табелата подолу :
-Како да го инсталирате гол проектор сијалица
1) Бидете сигурни дека проекторот е изваден и седи на рамна површина
2) Олабави завртка одржување на проектор светилка модул се покријат во место и да ги отстрани панел
3) Отстранување на задржување клип задржување на старите светилки во место
4) Unscrew жици поврзани со голи проектор сијалица
5) со Замена на старите светилки со нови замена на сијалица и се зацврсти на клипот
6) се Стегне завртки
-Совети-
1) Царинскиот
За да се осигурате дека имате ниски царински давачки, ние обично се прогласи вредност како "$10" на фактурата при испорака. Ако имате било какви барања од вредност, ги споделите со нас навремено.
Купувачот ќе биде одговорен за сите царински давачки/tax/парична казна.
2) Гаранцијата
Во 180 дена откако ќе го добие светилки.
Ако светилка не функционира во период на гаранција, ве молиме да се испрати до нас прво, потоа нова ќе бидат понудени за да ви набрзо откако ќе се добие почина еден. Купувачот и продавачот треба да го плати превозот цена од себе.
Доколку купувачот не сакате да плаќате за високо превозот надомест, тој треба да направи видео за да ни го покаже тоа. По нашите servicer е потврда, ние може да ви испрати нова.
3) Спорот
Ние не го прифати оспорувањето на бавен испорака ако изберете Кина Пост или ЕМС кога местото цел. Ако ви треба брза испорака, постојат DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ.
4) На руски клиенти
A : DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ не се достапни за Русија.
Б : Приемник е полно име е многу потребно за испорака, вклучува три дела : прво името + средно име + презиме .
5) Да Бразил клиенти
Ако изберете DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ :
A : на Примачот CPF Бр. е многу потребно.
Б : Постои строга инспекција од Бразил царината, вистинска вредност (исто како цел износ) ќе бидат прикажани на DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ фактурата, не $ 10 per светилка која беше споменато.
-Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања во врска со производот, испорака, за исплата и др., ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Основните својства

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-093
Компатибилен со:
за IN112X IN114X IN116X IN118HDxc
живот време:
2000 часа
Дел Број:
SP-ЛАМБА-093
Тип:
Голи светилка со домување

Додатоци на производот