0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот RLC-013 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJ656 / PJ656D проектори

Бесплатен Превозот RLC-013 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJ656 / PJ656D проектори

DEN 1535.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис На Производот
XIM-лиза Замена Проектор Светилка RLC-013 за VIEWSONIC PJ656 / PJ656 D светилка со домување .
Референца P/N RLC-013 Светилка Тип CBH Светилка Моќност 180 W Светилка Живот 2000-2500 часа Пакување 1 единица по кутија Гаранција 180 дена Компатибилни Модели на Замена на Проектор Светилка RLC-013 за VIEWSONIC PJ656 / PJ656 D
Предности
Производ слика
Пакување & Испорака
Плаќање
Совети

Основните својства

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
RLC-013-CBH
Место на Потекло:
Шенжен Кина (Копно)
Дел Име:
XIM-лиза
Број На Модел:
RLC-013-CBH
Напон:
110V-220V
Wattage:
180W
работен Век време :
2000-2500 часа
гаранција:
6 месеци
База Тип:
Високо квалитетна Светилка со Домување
Компатибилен Со:
за VIEWSONIC PJ656 / PJ656D

Додатоци на производот