0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
Бесплатен Превозот ! НОВ Проектор Боја тркала За Мицубиши HC3000/HC4000/HC1500/HC3200 Боја Тркала

Бесплатен Превозот ! НОВ Проектор Боја тркала За Мицубиши HC3000/HC4000/HC1500/HC3200 Боја Тркала

DEN 2344.00
DEN 2520.00
Това е достапна

Количина на стоки


Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Покрај тоа, ние ќе се обезбеди 90-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Бесплатен Превозот ! НОВ Проектор Боја тркала За Мицубиши HC3000/HC4000/HC1500/HC3200 Боја Тркала
За производи : Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа. Ви благодариме.
Цена : Како што се на големо, ако се земе вкупната количина поголема од 5 парчиња, ние може да ви даде нашиот трговија на големо цена. Ова ќе биде повеќе од поволни.
Испорака :
а. Ние ќе ги искористиме Хонгконг Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 15-30 дена во вашата земја. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL.
б. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 10-20 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања, pls остави белешка во ред.
Плаќање : Ние може да прифаќаме други начини на плаќање. Ако ви е потребен друг начин на плаќање, ве молиме контактирајте со нас, можете да изберете начин како ваша погодност.
Returens и размени :
1. Сите наши производи се во рок од 3 месеци гаранција;
2. Размена на објекти ќе бидат испратени по вратени предмети примени;
3. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот.
Повратни информации :
Вашето задоволство е исклучително важно за нас. Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.

Основните својства

Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
HC4000

Додатоци на производот