0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2xLot Супер Зрак се Движат 6x25W Бела Led Светилка Зрак се Мијат DJ Фаза Осветлување 12/20 DMX Канали Hi-Квалитет Топла Продажба 135W Нов Дизајн

2xLot Супер Зрак се Движат 6x25W Бела Led Светилка Зрак се Мијат DJ Фаза Осветлување 12/20 DMX Канали Hi-Квалитет Топла Продажба 135W Нов Дизајн

DEN 30240.00
Това е достапна

Количина на стоки


2017 Топла Продажба 2x Lot Супер Зрак се Движат 6x25 W Бела Led Светилка Зрак се Мијат DJ Фаза Осветлување 12/20 DMX Канали Hi-Квалитет Топла Продажба 135 W Нов Дизајн , брод од страна на DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPS-от или на Друг начин слободно во рок од 5 дена. Спецификација за производ : 6 X25 W LED Супер Зрак Професионални Фаза Осветлување Производителот Секој LED Чип Контрола одделно Технички Спецификации влезна моќност : AC100-240 V,50-60 Hz потрошувачка на Енергија : 135 Вати(макс) за струја : IEC-10 A Врска : 3pin - XLR машки/женски Исклучително долг живот : 50,000 Час и ниска потрошувачка на енергија Зрак Агол : 4 степен LED : 6 КОМПЈУТЕРИ 25 W Висока Моќност Бела LED Боја на Тркала : 3 Боја+отворен,виножито ефект DMX Канал : 12/20 канали на Движење : Pan/Навалување : X оската 540 степен, Y оска 190 Висок степен Spped на Пан/Навалите движење,брзина на пан/навалите движење е прилагодлива Контрола на Владата : DMX512,Господар-Роб,Авто,за повици Звук Екран : Боја на Екранот 2.4 TFT 8 внатрешни програма,sound режим да може да се контролира од страна DMX 512 IP-Оценка : IP 20 Н W : 8.5 KG G. W : 11.5 KG Големина : 44*36*32cm Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs 6 X25 W LED движи главата светлина 1pcs моќ кабел 1pcs DMX кабел 1pc Упатство
Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив. Не се купи на сиромашните и оние од другите, без каква било гаранција за квалитет. Види подолу најновите повратни информации од корисниците на лошо команда крило по спор. со нашата. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator. Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме.

Основните својства

Емитуваат Боја:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучок
Употреба:
Професионални
сертификација:
ЕМК,RoHS,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V,130V,240V,260V,110V,230V,120V
База Тип:
FESTOON
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
1 година
Заврши:
никел
Карактеристики:
Секоја боја контрола одделно
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
ML053
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталирајте Стил:
Суспендирани
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Професионални Светлина Тип:
Фаза Светла
Име на производ:
Супер Зрак Движи Главата Светлина
led светилка:
6pcs 25W Бела Led
двојно призма:
3 Аспекти Ротација
DMX Канали:
12 / 20 DMX Канали
Влезен Напон:
AC90-260V,50-60Hz
Потрошувачка На Енергија:
135-150W
LCD дисплеј:
2.4' TFT Екран
Внатрешни Програма:
8 внатрешни програми
Го Замени Светлина :
го замени 7R зрак се движат
Гаранција за квалитет:
1 година

Додатоци на производот