0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10Pcs CS5343-CZZR MSOP10 98 dB, 96 kHz, Мулти-Малку Аудио A/D Конвертор е во парк Нови и оригинални

10Pcs CS5343-CZZR MSOP10 98 dB, 96 kHz, Мулти-Малку Аудио A/D Конвертор е во парк Нови и оригинални

DEN 259.20
Това е достапна

Количина на стоки


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Основните својства

Додатоци на производот