0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Исклучителна Beaded Кристали 2 Парче Пром Фустани Висок Врат Backless Црна Шампањ Сатен Долго Вечер Фустани Облека Де Соаре Евтини

Исклучителна Beaded Кристали 2 Парче Пром Фустани Висок Врат Backless Црна Шампањ Сатен Долго Вечер Фустани Облека Де Соаре Евтини

DEN 7980.00
Това е достапна

Количина на стоки


Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно. Големина на единица : cm или инчен 1.Целосна Биста = ? 2.Половината = ? 3.Колковите = ? 4.горниот биста = ? 5.под биста = ? 6.Рамо до рамо = ? 7.Armseye = ? 8.Шупливи до Подот = ? 9.Висина = ? 10.Чевли height= ? 11.Фустан во боја= ?
A. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,
свадба превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики)?.
Б. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани .ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
В. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред ,
и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.
Е. јас може да обичај се направи фустани како на вашите барања ,но јас нема да прифати било покривање за сопствени направени фустани.
1 . Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
2 . Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
3 . Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
1 .Ние да се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент да биде задоволен клиент!
2 .Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас!!

Основните својства

боја:
Целата Црна Боја, Црна И Сина, Црна И Црвена, Црна И Бела
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
65168
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
HCWBridal
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
Висок
Моден Елемент:
Кроена
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
облека де соаре:
долго вечер фустан
vestido longo:
Vestidos де Феста Vestido Longo
Vestido де феста:
Abendkleider
vestido де феста longo:
Се Облекуваат За Партијата Вечер, Во Домот
vestidos де fiesta:
Формално Фустани
Партија фустани:
Vestidos Noche de
вечер gown:
Пром Фустани

Додатоци на производот