0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Роуз Moda Strapless Морнарица Кат Должина Пром Фустан Кристал Сирена Пром Фустани Формално Партија Се Облекуваат 2018

Роуз Moda Strapless Морнарица Кат Должина Пром Фустан Кристал Сирена Пром Фустани Формално Партија Се Облекуваат 2018

DEN 5683.00
DEN 7104.00
Това е достапна

Количина на стоки


П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот. П : дали Е тоа вашата вистинска слика? A : Да, фустани на кукли се сите 100% преземени од страна на самите себе. П : која е вашата политика на враќање? A : Сите се враќа се прифатени, ве молиме бидете купите со уверување. П : Како да контактирате со нас? А : ве Молиме кликнете на "контактирајте со продавачот' да ни испратите пораки.

Основните својства

боја:
Црниот, исто како слика, Сива, Зелена, боја на слонова коска, Розова, Виолетова, Црвена, Жолта
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Бонбони боја
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Роуз Moda
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
морнарица пром фустан
is_customized:
Yes
Декорација:
Кристално
Деколте:
Strapless
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
боја:
Бела, Боја На Слонова Коска, Шампањ, Црвена, Црна, Златна, Сопствени Направени
Брзаат Услуга:
прифатете
Големина:
US size 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Made
Плус Големина:
големина со над 20 $30-$80 екстра за плус големина такси

Додатоци на производот