0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Висок квалитет на медицинска опрема моќ патување електрична инвалидска количка за хендикепираните

Висок квалитет на медицинска опрема моќ патување електрична инвалидска количка за хендикепираните

DEN 66672.00
Това е достапна

Количина на стоки

Опис На Производот
1.Рачни и електрични двоен режим
2.Мулти насока на прилагодување потпирач
3.Прецизност контролер, лесен пристап до лифтот
4.Интелигентни електромагнетни автоматски систем за сопирање
5.Универзална џојстик Детални Слики Пакување & Испорака Пакување : 100*45*83 CM Испорака : рок од 7 дена по испорака Сертификати Нашата Компанија
Нашите Услуги
1) Откако на вашиот не доби вашата стока.
2) Откако примените стоки беа лоши или оштетени.
3) Откако на вашиот odered стоки не се испорачани на време.
Pls. контактирајте со нас веднаш штом ќе се реши тоа за вашата наскоро.Добредојдовте на вашата посета на нашата компанија со нетрпение очекувам да соработуваат со вашите долгорочни бизнис пријателство.
Pls. се напомене дека цената во нашиот веб-сајт е само референтната цена и вистински предмет на нашата конечна comfirmation!
Никакви проблеми, барања и сугестии, ве молиме контактирајте со нас.
Една година гаранција

Од денот на купувањето, нашата компанија нуди поправка и замена на оригиналните купувачот.
Контролор и оперативни рачка
Главната рамка додатоци собрание
литиум батерија
Пластични делови За нас
1.Повеќе цел , повеќе попуст , конкурентна цена!
2.Добредојдовте да контактирате со нас за да добиете подобра цена !
3.Добра услуга, брза испорака, и ние сме во вредност се верува.
4.Ние можеме да гарантираме дека ќе бидат задоволни со нашите производи.
5 .Ние се третираат клиенти, како пријатели и да ви понуди значителна услуга. Информации За Контакт

Основните својства

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
TOUSDA
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
1506

Додатоци на производот