0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 Парчиња D17.5/11.8 см Деко Прстен , Прозорец Завеса Tieback Тока Кука Декорација

2 Парчиња D17.5/11.8 см Деко Прстен , Прозорец Завеса Tieback Тока Кука Декорација

DEN 431.52
Това е достапна

Количина на стоки


ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Основните својства

Тип:
Прозорец-Облекување Хардвер
Тип:
драпериите holdbacks
Број На Модел На:
th001
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
baixifei
боја:
сатенски сребрена/браун
Големина:
D17.5/11.8cm

Додатоци на производот