0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
2 Компјутери Дома Хардвер Завеса Tieback Ѕид Кука Завеса Тока, U - облик Завеса Куки Тока

2 Компјутери Дома Хардвер Завеса Tieback Ѕид Кука Завеса Тока, U - облик Завеса Куки Тока

DEN 456.00
DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки


ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Основните својства

Тип:
Прозорец-Облекување Хардвер
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TH003
Тип:
драпериите holdbacks
Бренд Име:
baixifei
боја:
сатенски сребрена/црна

Додатоци на производот