0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
CiNily Создадени Белиот Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Топла Продаде Мода Накит за Жените Партија Подарок Прстен Големина 6-9 OJ9202

CiNily Создадени Белиот Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Топла Продаде Мода Накит за Жените Партија Подарок Прстен Големина 6-9 OJ9202

DEN 330.00
DEN 600.00
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд
Ci Nily
Метал
Сребро Позлатен
Главниот Камен & Големина
Создадени Белиот Оган Опал 10x6mm(Max)
Додаток Камен & Големина
Никој
Прстен Големина
#6 #7 #8 #9
Тежина
9.78 g
Прстен Врвот Димензија
27mm
Количина
1 buc Прстен
Земја на Производство
Кина Конверзија 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mm
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца. ви благодариме!
Испорака Начин и Време на Испорака за Следење Сајт Кина Пост Воздух Mail 20-45 дена www.17track.net/en/ e Packet 8-25 дена www.17track.net/en/ Aliexpress Стандард Превозот 20-60 дена http : //global.cainiao.com/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com
Ако вашата нарачка надминува чини $ 200, ние ќе ви даде бесплатно International Express превозот услуга. (освен далечна земја)
За било која причина не Ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас wihtin 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во оригинална состојба, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме направете фотографија и контакт со 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на вашата исплата. Превозот Проблем, Ако не го примите пакетот во вкупно 60 дена откако ќе се испрати, ние може да го препрати или целосна наплата на пари за вас. За било која причина, не сте satisyied со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да остави лоша повратни информации или отворен спор , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние се гордееме на надвор одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.
Почнавме нашите модни накит бизнис со Светот дилери од 2009 година,
и имаат акумулирано многу искуство во ова поле.
Најголемиот подготвени акции на модата накит во светот. Професионални накит консултанти само еден е-мејл далеку. Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит. Тука ние постојано се обезбеди висок квалитет на накит уште со фер цени. Добредојдовте на Ci Nily Официјалната Продавница, квалитет мода носат, тоа е достоен за вашата колекција!

Основните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
OJ9202
Обликотшема:
Орел
Бренд Име:
CiNily
Повод:
Партија
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
27MM
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Гем Боја:
Бела
Камен & Големина:
белиот оган опал
Количина:
1 Buc Прстен
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Додатоци на производот