0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
MECHOSEN Геометриски Кубни Циркони Шупливи Прстени За Жени Мажи Злато-боја Црна Глеѓ Бакар Прстен Свадба Партија Anillos Mujer Vaz

MECHOSEN Геометриски Кубни Циркони Шупливи Прстени За Жени Мажи Злато-боја Црна Глеѓ Бакар Прстен Свадба Партија Anillos Mujer Vaz

DEN 317.00
DEN 422.40
Това е достапна

Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основните својства

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
9102300054
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MECHOSEN
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Други
боја:
Бела, Златна Боја
Клучни зборови:
Mechosen Жените Бакар Прстени, Мажите Anillos, CZ Дијамантски Накит
Продажба Метод:
еден компјутер само/многу подари на големо трговија на големо
Стандарди За Безбедност:
CE доведе слободни никел слободни
Примена:
Свадба, Забава, Ангажираност, Годишнина, Церемонијата

Додатоци на производот