0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
JEXXI Прилично значката Дизајн Девојки Ветување Прстен Целосна Сјајна CZ Кристал 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Додатоци

JEXXI Прилично значката Дизајн Девојки Ветување Прстен Целосна Сјајна CZ Кристал 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Додатоци

DEN 187.00
DEN 283.20
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : сребро 925, Кубен Циркони
Големина на : НИ големина
Боја : Како на сликата шоу

Основните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
R92000
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
n
Површината Ширина:
n
Функција:
n
Компатибилност:
n
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Додатоци на производот