0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
SANTUZZA Сребрен Прстен За Жените 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жените 2018 Бела CZ Шарени Глеѓ Партија Мода Накит

SANTUZZA Сребрен Прстен За Жените 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жените 2018 Бела CZ Шарени Глеѓ Партија Мода Накит

DEN 943.00
DEN 1848.96
Това е достапна

Количина на стоки

Накит Информации
[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver
[Метална Боја] позлатен Сребрен
[Мерење] 7.86 mm (W)
[Камен] Бела Кубни Циркони : 11pcs
[Производ Нето Тежина] За 5.62 g
[Е Прилагодена] : Да
[Подарок] Сомот Торба
[Повод] Свадба , Ангажман , Годишнина , забава , Подароци.. [Моден Бренд за Накит за Подарок За] Мамо , Најдобри Пријатели, Љубовници , Девојка , Сопруга,.. ѕвони, ѕвони, накит, прстени за жените, anel, гроздобер, жените прстени, господарот на прстените, 925 фунта сребро, сребро 925 накит, прстен женски, ringen, прстени за жените фунта сребро, прстен поставување, прстен во собата, ringen сет, ангажирање прстени за жените, прстен сребро 925, 925 sterling silver прстени за жени прстени за жени во собата, прстен сребро 925 прстени жени

Основните својства

Прстен Големина:
6.5, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Сребрен прстен за жени
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SANTUZZA
Површината Ширина:
8мм
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип 1:
сребрен прстен
Метална Боја 1:
Прстени Сребро 925
Материјал 1:
метални прстени
родовата 1:
жените прстени
Објектот Тип 1:
Прстени Сребро 925 Накит
Стилот 1:
Тренди Жените Прстени
Прстен Тип 1:
Свадба Бенд ringen anel
функција 1:
прстени за жените sterling silver
повод 1:
Партија Мода Прстени за жените sterling silver
Облик / Модел 1:
емајлот прстени за жени

Додатоци на производот