0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Моден Накит, Сребрен Тон Одлична Прекрасна Животни Леопард Пантер Коктел Прстен за WomenFree Превозот

Моден Накит, Сребрен Тон Одлична Прекрасна Животни Леопард Пантер Коктел Прстен за WomenFree Превозот

DEN 614.00
DEN 767.52
Това е достапна

Количина на стоки

Опис
Ова е моден дизајн прстен,многу убава! Материјали Легури,Кристали Метал Родиум Позлатен Боја Сребрена Ве Молиме
да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast
settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење
на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. Големина на САД : 6#/7#/8#/9# велика БРИТАНИЈА : L 2/1, N 1/2, СТР 1/2, Р 1/2 Мерки 1.3" x 1.2" (3.2 cm x 3.1 cm) Состојба Сосема Нова Белешка Точка не е направено со Сваровски компанија (не Swan логото, но кристали се направени од страна на Сваровски).
Прекрасен подарок кутија опфатени, подготвени за Подарок Превозот Време I. Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост рок од 2 дена по расчисти исплата.(Ние обично ќе го испрати во рок од 24 часа).Ако сакате да одберете други пошта(ќе го плаќаат екстра превозот доплата) ,ве молиме контактирајте ме пред да ја платите вашата сметка.
II. Услугата За E-Mail : Mail Услугата Време На Испорака
(Работен ден) Следење на Број на Кодови e Packet испораката од страна на USPS 7-12(Само во САД) Да Не биде повеќе од 2 Kg најголемиот Дел Регистрирани Воздух Mail за Хонгконг Пост 15-20(велика БРИТАНИЈА,CA) Да Не биде повеќе од 2 Kg најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост 15 до 20 Никој во Светот Fed Ex и DHL 4-7(да се САД,велика БРИТАНИЈА,CA) Да Europe Express 5-14(да се САД,велика БРИТАНИЈА,CA) Да Само за Европа
Забелешка : за време на Испорака ќе трае подолго време(зависи од локацијата) на други земји(како што се пратката да Италија и Бразил ќе се земе 40 до 45 дена ). Достава на пошта се предмет да го одложи за време на фестивалите.Ако ви се јави итна потреба од тоа,ние ви советуваме да одберете Експрес сервис на бродот.
III. Ние ќе го испратите вашиот пакет на вашиот PP адреса,ве Молиме да се провери пред да се провери.
IV.Ве молиме контактирајте ме ако вашиот не прими во 30 дена( Италија и Бразил е 45 дена),јас ќе ви одговори во рок од 24 часа. Известување Известување за Britainic Купувачот I. Од крајот на јули 2011 година, Британскиот Царинската ја засили својата увозот од Кина парцела инспекција напори, на парцела од Кина да се спроведе 100% проверка . Ако вашиот пакет е вредност над 15 GBP, ќе плати неколку даночни/custom е можно. Доколку купите повеќе од 10 објекти во исто време , јас ве советуваме не треба подарок кутија за секоја од нив,можете да заштедите на превозот и пакетот како изгледаат помали,можеби ќе можете да зачувате некои даночни и обичај. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме. II. Ве молиме не го напушти 1 или 2 НСД или Неутрален Повратни информации со нас,Тоа е многу важно за нас

Основните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
RIA002

Додатоци на производот