0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
Гем Кристал Кристал Домот Прст Прстен Прстени Мода Накит Со Подарок Кутија за Жена

Гем Кристал Кристал Домот Прст Прстен Прстени Мода Накит Со Подарок Кутија за Жена

DEN 53.00
DEN 57.60
Това е достапна

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет
Таписерии и елегантна
Погодна за секојдневно носење
Совршен за партија, кои датираат, шоу, концерт, итн.
Исто така многу погодни како промоција подарок и роденденски подарок
Секој прст прстени доаѓа со подарок кутија Почитувани Купувачи, имаме 10 бои во акции. Броевите од 1 до 10 издржи 10 бои. Pls ни остави порака бојата број кога ќе нарачате. Или ние ќе ги испрати во случаен избор.
Следниве фотографии се покаже на подарок кутија за прстени.
Боите на подарок кутија се случајни.

Основните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кристал
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
005

Додатоци на производот