0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
10pcs Матирано Нерѓосувачки челик Двоен Слој Спин Ротирате Mens Женска Сребрени Прстени трговија на Големо Многу, A-309

10pcs Матирано Нерѓосувачки челик Двоен Слој Спин Ротирате Mens Женска Сребрени Прстени трговија на Големо Многу, A-309

DEN 336.00
DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки


A-347 Целосна чешка Rhinestones 10pcs Нерѓосувачки челик 18 K Злато Позлатен Ангажман Свадба Прстени трговија на Големо Мода Накит US$ 12.45 /многу
10 парчиња / многу
A-284 10pcs Целосна чешка Rhinestones Нерѓосувачки челик Ангажман Свадба Прстени трговија на Големо Мода Накит Никогаш не исчезнат US$ 12.48 /многу
10 парчиња / многу
A-284 Никогаш не исчезнат Целосна чешка Rhinestones 30pcs Нерѓосувачки челик Ангажман Свадба Прстени трговија на Големо Мода Накит US$ 28.70 /многу
30 парчиња / многу
A-515 Бесплатен Превозот 50pcs Сребро Lucite Мода Жените Mens Нерѓосувачки челик Прстени трговија на Големо Мода Накит Многу US$ 23.75 /многу
50 парчиња / многу
A-583 Двоен Слој Спин 30pcs Верски Исус Врвот од не ' Рѓосувачки челик Емајл Прстени трговија на Големо Мода Накит Многу US$ 21.20 /многу
30 парчиња / многу
A-513 Висок Квалитет 50pcs Шарени Глеѓ Нерѓосувачки челик Мода Жените Mens Прстени трговија на Големо Мода Накит Многу US$ 24.80 /многу
50 парчиња / многу
A-186 124pcs Микс Стил Смола Rhinestones Женска Мода Девојки Студ Обетки трговија на Големо Накит Многу US$ 12.40 /многу
124 парчиња / многу
A-011 100pcs Природно Дрво Моден Микс Жените Mens Прстени Бесплатен Превозот на Големо Гроздобер Накит Многу US$ 17.76 /многу
100 парчиња / многу
Доведе слободни и никел слободни Состојба : сосема нов Тип : Топ нерѓосувачки челик Двоен Слој спин Прстени Големина : 17-21 покажува#,внатрешен дијаметар : 17mm-21mm,НИ големина : 7-11# Количина : 10pcs Материјал : не ' Рѓосувачки челик,Forsted Забелешка : Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Плаќање ние прифаќаме alipay,запад унија,tt . сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1.Превозот начин : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL ,Fed EX,UPS-от или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 5-7days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Враќање во рок од 14 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.
Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба
додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.

Основните својства

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Doreenfifi
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
A-309
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Двоен Слој Спин прстени
Теми:
моден накит
одговараат за:
Женска Mens Прстени
Големина:
7#-11#
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Додатоци на производот