0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
Трговија на големо Симпатична Зајакот Дизајн Кристал Кристал Исклучителна Прст Прстен Прстени Мода Накит Со Подарок Кутија за Жена

Трговија на големо Симпатична Зајакот Дизајн Кристал Кристал Исклучителна Прст Прстен Прстени Мода Накит Со Подарок Кутија за Жена

DEN 62.00
DEN 67.20
Това е достапна

Количина на стоки


100% сосема нов и висок квалитет
Таписерии и елегантна
Погодна за секојдневно носење
Совршен за партија, кои датираат, шоу, концерт, итн.
Исто така многу погодни како промоција подарок и роденденски подарок
Секој прст прстени доаѓа со подарок кутија
Лак Во Боја : Сина, Црвена, Виолетова, Жолта, Peachblow, Розова, Бела, Зелена, Сафир, Виолетова, Црна
Почитувани Купувачи, постојат 11 бои на bowknot. Сина , Црвена , Виолетова , Жолта , Peachblow , Розова , Бела , Зелена , Сафир , Виолетова, Црна . Pls ни остави порака на боја сакате да се купи кога ќе се стави на ред. Или ние ќе ги испрати во случаен избор.
Следниве фотографии се покаже на подарок кутија за прстени.
Боите на подарок кутија се случајни.

Основните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Кристал
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
004

Додатоци на производот