0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Моден прстен за жените бела Кубни Циркони сребро позлатен свадба прстени накит големина 5.5 6.5 R329

Моден прстен за жените бела Кубни Циркони сребро позлатен свадба прстени накит големина 5.5 6.5 R329

DEN 164.00
DEN 273.60
Това е достапна

Количина на стоки


Метал сребро позлатен Главниот Камен
Бела Циркон 7mm Додаток Камен Циркон Прстен Големина 5.5/6.5 Врвот Димензија 13mm

Основните својства

Прстен Големина:
5.5, 6.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
R329
Бренд Име:
garilina
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
13mm
Материјал:
Кубен Циркони
Гем Тип:
Човекот Направени Гем
is_customized:
Yes

Додатоци на производот