0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
Acecworks 925 Сребрен Прстен Русија Момче Девојка Бебе Слика Форма Прстени Со Јасни Кубни Циркон за Жените Сребрен Накит Мода

Acecworks 925 Сребрен Прстен Русија Момче Девојка Бебе Слика Форма Прстени Со Јасни Кубни Циркон за Жените Сребрен Накит Мода

DEN 354.00
DEN 571.20
Това е достапна

Количина на стоки


****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал - Пролет Фестивал се приближува. Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство. Па ние, компанијата ќе престане со испорака од 8-ми февруари до 27, и наредби за време на одмор ќе биде предаден според редоследот на времето на 1 Март. Се извинуваме за сите непријатности. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, во новата година. ******
*********** Добредојдовте Dropshipping!! 100% 925 сребрен Накит!! ************
Acecworks 925 Сребрен Прстен Русија Момче Девојка Бебе Слика Форма Прстени Со Јасни Кубни Циркон за Жените Сребрен Накит Мода

Основните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
RN16511
Пол:
Жените
Бренд Име:
ACEWORKS
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
no
Функција:
no
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
жените/femme/девојка/дами/женски/Канцеларија Дама
Материјал:
925 Sterling silver/кубни циркони
Цел:
>200 американски ДОЛАРИ,Преку ЕМС или DHL Бесплатен Превозот (3-10 Денот на Пристигнување)
Повод:
свадба/партија/подарок/ангажирање/роденден/матурска
Стил:
гроздобер/бохемски/ретро/индиски/панк/мода/етнички

Додатоци на производот