0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
BAIHE Солидна 14K Бело Злато(AU585) 2.3 КТ Заверена Трилиони Беспрекорна Вистински Citrine Свадба Жените Трендовски парична Казна Накит Прстен

BAIHE Солидна 14K Бело Злато(AU585) 2.3 КТ Заверена Трилиони Беспрекорна Вистински Citrine Свадба Жените Трендовски парична Казна Накит Прстен

DEN 18115.00
DEN 21312.00
Това е достапна

Количина на стоки

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K/585 Вкупно Грам Тежина:2.7 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Prong Поставување на Ширина Врвот:12mm Ширина Дното:1.6 mm Центар Камен:100% Вистински Citrine Јасност:Беспрекорна Форма:Трилиони Големина:8x8mm Карат Тежина:2.3 кт Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SI-SI3 Форма:Круг Еден Намали Вкупно Карат Тежина:0.3 кт SKU:R20810
Услуга

Основните својства

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
Citrine
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бело Злато
Метал Печат:
14k
Број На Модел На:
R20810
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
CertificateType:
GDTC
Страна Камен:
дијамант
Обликотшема:
Цвет
Сертификат Број:
Треба Екстра $15 за да се Направи Сертификат(Кинески)
Може да се прилагоди?:
Yes
Ако ви треба жолто злато, злато се зголеми.:
Ве молиме контактирајте со нас.

Додатоци на производот