0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Двоен-двоглав орел јастреб прстен Нордиска Викинг Прстени Нордиските прстен Бронза Антички сребрен Ретро Гроздобер Накит за Мажи Подарок

Двоен-двоглав орел јастреб прстен Нордиска Викинг Прстени Нордиските прстен Бронза Антички сребрен Ретро Гроздобер Накит за Мажи Подарок

DEN 56.00
DEN 69.60
Това е достапна

Количина на стоки


[Материјал] Легура

Основните својства

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Површината Ширина:
9mm
Број На Модел На:
JZ409-JZ410
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Бренд Име:
Мис Zoe
Функција:
/
Компатибилност:
/
боја:
антички сребрен; бронза
Место на Потекло:
Yiwu Кина
Повод:
Партијата; Датум
Пакет:
OPP пакет
is_customized:
Yes
фабрика:
Yes
Начин На Продажба.:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Сезоната:
Пролетта; Летото; Есен; Зима
Бесплатен превозот :
над $5 со следење на број

Додатоци на производот