0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Моден популарни мажите и жените се љубители прстени, sterling silver инкрустирани со црн камен прстени, денот на вљубените подароци

Моден популарни мажите и жените се љубители прстени, sterling silver инкрустирани со црн камен прстени, денот на вљубените подароци

DEN 457.00
DEN 537.60
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Dankadi
Број На Модел На:
R229415
Обликотшема:
Ѕвезда
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
5mm
Повод:
Годишнина
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No

Додатоци на производот