0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
ASHIQI Вистински 925 Фунта Сребрена КРУНА Прстен Круг Природните слатководни бисер Прстен за Жените променливи во големина Годишнината накит

ASHIQI Вистински 925 Фунта Сребрена КРУНА Прстен Круг Природните слатководни бисер Прстен за Жените променливи во големина Годишнината накит

DEN 655.00
DEN 1008.00
Това е достапна

Количина на стоки


Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Бисер Облик : Совршено круг Бисер Боја : Бела Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Нема Недостатоци Бисер Големина : 7-7.5 mm Метал Материјал : 100% 925 Sterling Silver Метал печат : S925 Пакување : Подарок Кутија

Основните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Бела
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Кристално
Големина На Бисер:
7-8mm
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SR1811425
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
круна
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
Бисер Форма:
Совршено Круг
CertificateType:
GDTC
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
ASHIQI

Додатоци на производот