0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Art Nouveau 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстен Полу Планината 5x5MM Принцеза се Намали за скапоцен камен парична Казна Накит Прстен Поставување

Art Nouveau 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстен Полу Планината 5x5MM Принцеза се Намали за скапоцен камен парична Казна Накит Прстен Поставување

DEN 1872.00
Това е достапна

Количина на стоки

Метал:Фунта Сребро 925 Плоча Бело Злато
Печат:925
Вкупно Грам Тежина:2.5 g
Прстен Големина:6.5
Поставување:Prong Поставување
Ширина на Врв:8мм
Ширина во Дното:1.5 mm
Центар Камења:Не Главниот Камен
Обликот:Принцеза
Големина:5x5 MM
SKU:JK00053

Основните својства

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5
Бренд Име:
HELON
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
JK00053
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Prong поставување
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен Форма:
Принцезата
Главниот Камен Големина:
5X5mm
Метал:
Фунта Сребро 925 Позлатен Бело Злато

Додатоци на производот