0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
4 Боја Бебе Чевли Пролет Новороденче Мода Срце Облик На Бебе Девојки Чевли Првиот Пешаци Бебе Принцеза Чевли

4 Боја Бебе Чевли Пролет Новороденче Мода Срце Облик На Бебе Девојки Чевли Првиот Пешаци Бебе Принцеза Чевли

DEN 155.00
DEN 195.36
Това е достапна

Количина на стоки


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
функција : Нов и висок квалитет! Прилики : случајни / партија Големина Табела : Големина Препорачуваме за Дете Единствена Должина Единствена Ширина Чевли Висина Новороденче/ 11 0-6 Месеци 11cm/4.33 5.3 cm/2.09 за 3,7 см/1.46 6 M/ 12 6-12 Месеци 12cm/4.72 5.6 cm/2.20 3.8 cm/1.50 12 M/13 12-18 Месеци 13cm/5.12 6.1 cm/2.40 3.9 cm/1.54 забелешка : 1. Препорачаната возраст за повикување само. Ве молиме проверете ја големината на вашето бебе да се избере вистинската големина! Во исто време, ве молиме изберете поголем големина, бидејќи истиот на возраста на бебето може да имаат различна висина. 2. Ве молам, разберете дека производот може да биде малку различен од боја фотографии. 3 чевли може да има 2-3cm грешка, е нормален феномен. ви благодариме за разбирањето!

Основните својства

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Бренд Име:
WEIXINBUY
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Срце Облик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Додатоци на производот