0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
2018 нов стил злато polka точка и знамиња бебе момчиња и девојки Вистинска Кожа Бебе/Дете Девојки Бебе Moccasins чевли

2018 нов стил злато polka точка и знамиња бебе момчиња и девојки Вистинска Кожа Бебе/Дете Девојки Бебе Moccasins чевли

DEN 576.00
DEN 719.52
Това е достапна

Количина на стоки


2018 нов стил злато polka точка и знамиња бебе момчиња и девојки Вистинска Кожа Бебе/Дете Девојки Бебе Moccasins
1 инч=2.54 см

Основните својства

Чевли Големина:
1, 2, 3, 4
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HONGTEYA
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Еластична бенд
Сезоната:
Пролет/Есен

Додатоци на производот